Suplování:   Pondělí 26.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

4.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

4.B

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Kohoutek Kamil

 

JAN

JAN

-

-

..

JAN

JAN

           

Sýkorová Jitka

 

MJO

-

..

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bořilová Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

4.B+

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

navíc

KET

3.A (MEK)

(JU1)

do úvazku

Janota Hubert

1.hod

supl. (KOU)

PG

2.B

 

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (KOU)

PG

2.B

 

přespočetná hod.

 

3.hod

odpadá

ARCH

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

5.hod

odpadá

VT

4.B (AVT)

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

spojeno (KOU)

GD

3.B (PGD)+

   
 

7.hod

spojeno (KOU)

GD

3.B (PGD)+

   

Jedlička Jan

3.hod

změna

AJ

1.B

   
 

4.hod

změna

AJ

1.B

   
 

6.hod

změna

AJ

2.A

   
 

7.hod

změna

AJ

2.A

   

Jonášová Michaela

1.hod

supl. (SÝK)

M

3.A

 

dozor

 

4.hod

odpadá

RJ

4.A

 

Maturity (konec studia)

Kohoutková Monika

2.hod

odpadá

EKO

4.A

 

Maturity (konec studia)

Maňáková Jitka

5.hod

změna

AJ

1.A

   
 

6.hod

odpadá

EKO

3.A

 

zrušeno

Procházková Markéta

4.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Maturity (konec studia)

Randáková Lucie

6.hod

navíc

SMG

3.A (SMG)

(3A)

do úvazku

 

7.hod

odpadá

AE

4.A

 

Maturity (konec studia)

Šulcová Kateřina

5.hod

odpadá

M

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

změna

ELE

2.B

   

Vaňková Lenka

1.hod

změna

KS

1.B

   
 

4.hod

změna

EKO

2.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

AJ

   

změna

Maňáková Jitka

 

1.B

1.hod

KS

   

změna

Vaňková Lenka

 
 

3.hod

AJ

   

změna

Jedlička Jan

 
 

4.hod

AJ

   

změna

Jedlička Jan

 

2.A

4.hod

EKO

   

změna

Vaňková Lenka

 
 

6.hod

AJ

   

změna

Jedlička Jan

 
 

7.hod

AJ

   

změna

Jedlička Jan

 

2.B

1.hod

PG

   

supluje

Janota Hubert

(KOU)

 

2.hod

PG

   

supluje

Janota Hubert

(KOU)

 

6.hod

ELE

   

změna

Šulcová Kateřina

 

3.A

1.hod

M

   

supluje

Jonášová Michaela

(SÝK)

 

6.hod

SMG

SMG

(3A)

navíc

Randáková Lucie

 
 

6.hod

KET

MEK

(JU1)

navíc

Bořilová Jitka

 
 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(MAN)

3.B

6.hod

GD

PGD

 

spojí

Janota Hubert

(KOU)

 

7.hod

GD

PGD

 

spojí

Janota Hubert

(KOU)

 

 

Suplování:   Úterý 27.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

4.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

4.B

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Kohoutek Kamil

 

JED

JED

-

..

..

-

             

Sýkorová Jitka

 

-

-

-

-

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bořilová Jitka

3.hod

odpadá

ČJ

4.B+

 

Maturity (konec studia)

 

4.hod

navíc

KET

3.A (MEK)

(JU1)

do úvazku

 

6.hod

odpadá

TP

4.B+

 

Maturity (konec studia)

Janota Hubert

6.hod

změna

PG

3.B

   

Jedlička Jan

1.hod

supl. (KOU)

PRW

2.B

 

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (KOU)

PRW

2.B

 

přespočetná hod.

Jonášová Michaela

5.hod

změna

BiEg

1.B+

   
 

6.hod

změna

ČJ

2.B+

   

Maňáková Jitka

3.hod

změna

AJ

1.A

   
 

4.hod

odpadá

EKO

3.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ZO

4.A (ZOL)

 

Maturity (konec studia)

Procházková Markéta

1.hod

odpadá

AJ

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A

 

Maturity (konec studia)

Randáková Lucie

4.hod

navíc

SMG

3.A (SMG)

(3A)

do úvazku

Šulcová Kateřina

5.hod

změna

ELE

2.B

   

Vaňková Lenka

1.hod

odpadá

M

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

2.hod

odpadá

M

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

3.hod

změna

AJ

3.B

   
 

4.hod

změna

AJ

3.B

   
 

5.hod

změna

EKO

2.A

   
 

6.hod

změna

AJ

1.B

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

AJ

   

změna

Maňáková Jitka

 
 

5.hod

BiEg

   

změna

Jonášová Michaela

 

1.B

5.hod

BiEg

   

změna

Jonášová Michaela

 
 

6.hod

AJ

   

změna

Vaňková Lenka

 

2.A

5.hod

EKO

   

změna

Vaňková Lenka

 
 

6.hod

ČJ

   

změna

Jonášová Michaela

 

2.B

1.hod

PRW

   

supluje

Jedlička Jan

(KOU)

 

2.hod

PRW

   

supluje

Jedlička Jan

(KOU)

 

5.hod

ELE

   

změna

Šulcová Kateřina

 
 

6.hod

ČJ

   

změna

Jonášová Michaela

 

3.A

4.hod

KET

MEK

(JU1)

navíc

Bořilová Jitka

 
 

4.hod

SMG

SMG

(3A)

navíc

Randáková Lucie

 
 

4.hod

EKO

   

odpadá

 

(MAN)

3.B

3.hod

AJ

   

změna

Vaňková Lenka

 
 

4.hod

AJ

   

změna

Vaňková Lenka

 
 

6.hod

PG

   

změna

Janota Hubert

 

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

4.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

4.B

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Kohoutek Kamil

 

JAN

JAN

..

-

-

MJO

MJO

           

Kohoutková Monika

         

RAN

               

Sýkorová Jitka

 

RAN

-

-

..

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Janota Hubert

1.hod

supl. (KOU)

PG

3.B

 

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (KOU)

PG

3.B

 

přespočetná hod.

Jedlička Jan

3.hod

změna

AJ

3.B

   
 

4.hod

změna

AJ

3.B

   
 

5.hod

odpadá

FTG

4.B (AVT)

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

odpadá

FTG

4.B (AVT)

 

Maturity (konec studia)

 

7.hod

odpadá

FTG

4.B (AVT)

 

Maturity (konec studia)

Jonášová Michaela

5.hod

odpadá

ESH

4.A (ZOL)

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

supl. (KOU)

TV

3.A (Chl)+

 

přespočetná hod.

 

7.hod

supl. (KOU)

TV

3.A (Chl)+

 

přespočetná hod.

Kohoutková Monika

1.hod

odpadá

EKO

4.A

 

Maturity (konec studia)

Procházková Markéta

1.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

2.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Maturity (konec studia)

Randáková Lucie

1.hod

supl. (SÝK)

NJ

2.A

 

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (KOH)

NJ

1.A

 

přespočetná hod.

Šulcová Kateřina

2.hod

odpadá

M

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

3.hod

odpadá

M

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

7.hod

změna

ELE

2.B

   

Vaňková Lenka

4.hod

odpadá

M

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

změna

AJ

1.B

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

NJ

   

supluje

Randáková Lucie

(KOH)

 

6.hod

TV

Chl

 

supluje

Jonášová Michaela

(KOU)

 

7.hod

TV

Chl

 

supluje

Jonášová Michaela

(KOU)

1.B

6.hod

AJ

   

změna

Vaňková Lenka

 

2.A

1.hod

NJ

   

supluje

Randáková Lucie

(SÝK)

 

6.hod

TV

Chl

 

supluje

Jonášová Michaela

(KOU)

 

7.hod

TV

Chl

 

supluje

Jonášová Michaela

(KOU)

2.B

7.hod

ELE

   

změna

Šulcová Kateřina

 

3.A

6.hod

TV

Chl

 

supluje

Jonášová Michaela

(KOU)

 

7.hod

TV

Chl

 

supluje

Jonášová Michaela

(KOU)

3.B

1.hod

PG

   

supluje

Janota Hubert

(KOU)

 

2.hod

PG

   

supluje

Janota Hubert

(KOU)

 

3.hod

AJ

   

změna

Jedlička Jan

 
 

4.hod

AJ

   

změna

Jedlička Jan

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

4.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

4.B

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

4.C

               

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

4.D

               

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Kohoutek Kamil

 

-

..

JED

JED

-

-

-

           

Sýkorová Jitka

 

PRO

..

BOŘ

..

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bořilová Jitka

0.hod

odpadá

ČJ

4.B+

 

Maturity (konec studia)

 

1.hod

odpadá

ČJ

4.B+

 

Maturity (konec studia)

 

3.hod

supl. (SÝK)

ZP

2.A

 

přespočetná hod.

Janota Hubert

1.hod

změna

PG

2.B

   
 

2.hod

změna

HW

2.B

   
 

3.hod

odpadá

ARCH

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

8.hod

odpadá

ARCH

4.D

 

Maturity (konec studia)

 

9.hod

odpadá

ARCH

4.D

 

Maturity (konec studia)

Jedlička Jan

3.hod

supl. (KOU)

PG

3.B

 

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (KOU)

PG

3.B

 

přespočetná hod.

Jonášová Michaela

2.hod

navíc

FPS

3.A (SMG)

(3A)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

RJ

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

5.hod

změna

TP

3.B+

   

Maňáková Jitka

2.hod

odpadá

ZO

4.A (ZOL)

 

Maturity (konec studia)

 

3.hod

změna

AJ

3.A

   

Procházková Markéta

1.hod

supl. (SÝK)

AJ

3.A

 

přespočetná hod.

 

5.hod

odpadá

AJ

4.A

 

Maturity (konec studia)

Randáková Lucie

2.hod

navíc

MTM

3.A (MEK)

(JU1)

za odpadlou

 

4.hod

změna

AD

2.A

   

Šulcová Kateřina

4.hod

změna

AJ

1.A

   
 

10.hod

odpadá

M

4.D

 

Maturity (konec studia)

Vaňková Lenka

1.hod

změna

F

1.B

   
 

4.hod

odpadá

M

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

5.hod

odpadá

MOD

4.B (PGD)

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

odpadá

MOD

4.B (PGD)

 

Maturity (konec studia)

 

7.hod

odpadá

MOD

4.B (PGD)

 

Maturity (konec studia)

 

8.hod

odpadá

M

4.C

 

Maturity (konec studia)

 

9.hod

odpadá

M

4.C

 

Maturity (konec studia)

 

11.hod

odpadá

MOD

4.D

 

Maturity (konec studia)

 

12.hod

odpadá

MOD

4.D

 

Maturity (konec studia)

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

AJ

   

změna

Šulcová Kateřina

 

1.B

1.hod

F

   

změna

Vaňková Lenka

 

2.A

3.hod

ZP

   

supluje

Bořilová Jitka

(SÝK)

 

4.hod

AD

   

změna

Randáková Lucie

 

2.B

1.hod

PG

   

změna

Janota Hubert

 
 

2.hod

HW

   

změna

Janota Hubert

 

3.A

1.hod

AJ

   

supluje

Procházková Markéta

(SÝK)

 

2.hod

MTM

MEK

(JU1)

navíc

Randáková Lucie

 
 

2.hod

FPS

SMG

(3A)

navíc

Jonášová Michaela

 
 

2.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(MJO)

 

2.hod

NJ

NJ

 

odpadá

 

(RAN)

 

3.hod

AJ

   

změna

Maňáková Jitka

 
 

5.hod

TP

   

změna

Jonášová Michaela

 

3.B

3.hod

PG

   

supluje

Jedlička Jan

(KOU)

 

4.hod

PG

   

supluje

Jedlička Jan

(KOU)

 

5.hod

TP

   

změna

Jonášová Michaela

 

 

 

Suplování:   Pátek 30.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.A

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

1.B

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

2.A

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

2.B

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

3.A

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

             

3.B

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

4.A

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

4.B

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bořilová Jitka

1.hod

odpadá

ČJ

2.B+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.B+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZP

2.A

 

Obecná absence třídy

Janota Hubert

4.hod

odpadá

KS

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

KS

2.B

 

Obecná absence třídy

Jedlička Jan

1.hod

odpadá

IT

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

2.hod

odpadá

IT

4.A

 

Maturity (konec studia)

Jonášová Michaela

1.hod

navíc

TH

2.B

(2B)

do úvazku

 

3.hod

odpadá

FPS

3.A (SMG)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

D

1.B+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SV

4.B+

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

odpadá

FPS

4.A (SM)

 

Maturity (konec studia)

 

7.hod

odpadá

ZP

1.A

 

Obecná absence třídy

Kohoutek Kamil

1.hod

odpadá

PG

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

3.hod

odpadá

PRW

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

4.hod

odpadá

PRW

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

6.hod

odpadá

TV

4.B (Chl)+

 

Maturity (konec studia)

 

7.hod

odpadá

TV

4.B (Chl)+

 

Maturity (konec studia)

Kohoutková Monika

3.hod

odpadá

EKO

2.B

 

Obecná absence třídy

Maňáková Jitka

1.hod

navíc

TH

1.A

(1A)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

MG

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

EKO

3.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LG

4.A (ZOL)

 

Maturity (konec studia)

 

7.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Obecná absence třídy

Procházková Markéta

1.hod

navíc

TH

3.B

(3B)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Maturity (konec studia)

 

3.hod

odpadá

AJ

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.B

 

Obecná absence třídy

Randáková Lucie

1.hod

navíc

TH

3.A

(3A)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MTM

3.A (MEK)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NJ

1.A

 

Obecná absence třídy

Sýkorová Jitka

1.hod

navíc

TH

2.A

(2A)

do úvazku

Šulcová Kateřina

1.hod

odpadá

ELE

3.B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

F

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

4.A

 

Maturity (konec studia)

 

5.hod

odpadá

AD

1.B+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

F

2.A

 

Obecná absence třídy

Vaňková Lenka

1.hod

navíc

TH

1.B

(1B)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

IT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

IT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

IT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IT

3.A

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(1A)

navíc

Maňáková Jitka

 

1.B

1.hod

TH

 

(1B)

navíc

Vaňková Lenka

 

2.A

1.hod

TH

 

(2A)

navíc

Sýkorová Jitka

 

2.B

1.hod

TH

 

(2B)

navíc

Jonášová Michaela

 

3.A

1.hod

TH

 

(3A)

navíc

Randáková Lucie

 

3.B

1.hod

TH

 

(3B)

navíc

Procházková Markéta

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři